ÜRÜNLERİMİZ
Su Borulu Serpantinli Buhar Jeneratörü
İtimat su borulu buhar jeneratörleri buhar kullanılan tüm tesisler için hızlı ve emniyetli bir buhar üretecidir. Meskun mahallerde emniyetli bir şekilde kullanılabilir.

Kompakt tasarımı sayesinde boyutları ve su hacmi çok küçük olduğu için çok kısa sürede ( 3-5 dakika ) buhar üretir. Bu kısa sürede ısı verim değerleri maksimuma çıkartılırken, bekleme kayıpları minimum değerde tutulmuştur.

İtimat buhar jeneratörleri, üç geçişli tasarımı sayesinde hem brülör alevinden hem de atık baca gazından faydalanarak ekonomik ve kuru buhar üretir. Yüksek kapasiteli ve tam güvenlidir.

Bünyesinde bulunan damla tutucu seperatör sayesinde kuru buhar ihtiyacı olan işletmelerde kullanılabilir.

itimat Buhar Jeneratörlerinin invertör kontrollü ithal tripleks pompası ile buhar debisi ayarlanabilir. Her işletmenin çalışma şartları farklı olduğu için bu özellik sayesinde daha kuru ve kaliteli buhar üretme imkânı sağlar.

İyi ve verimli bir yanma için pahalı özel tasarlanmış yüksek basınçlı brulörlere ihtiyacı yoktur.

Buhar sıcaklığı, baca gazı sıcaklığı, kondens dönüş sıcaklığı, brülör, pompa ve diğer güvenlik elemanları PLC kontrollü dokunmatik ekrandan kontrol edilir. İşletemnin istenen değerlerine göre ekrandan ayarlanabilir. 

İşletme ve emniyet elemanları, kondens tankı, işletmenin su sertliğine göre seçilen su yumuşatma cihazı, brülörü, PLC kontrollü kontrol panosu ile birlikte montajları yapılmış şekilde sevk edilir.

itimat buhar jeneratörleri müşteri talepleri doğrultusunda ekonomizer, buhar dağıtım kolektörü, vanaları ile birlikte paket şekilde üretilmektedir.


Tam otomatik çalışma ve arayüz.
Kompakt tasarım.
Yüksek kapasiteli ve tam güvenli.
Hızlı buhara kalkma
TSE ve CE Belgeli.

© Copyright 2024 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT