ÜRÜNLERİMİZ
Buhar Jeneratörü

İtimat Buhar Jeneratörleri; Tekstil, hastahane, otel, çamaşırhane, mutfak, kuru temizleme, gıda, tarım, kimya, boya, ilaç, deri, konserve, mandıra, içecek şişeleme ve beton sanayileri gibi buhar kullanılan tüm tesisler için ideal bir buhar jeneratörüdür.

itimat Buhar Jeneratörleri 50 yıla dayanan imalat tecrübesi ile TSE ve CE kalite belgesine sahiptir.

100 kg/h - 3000 kg/h arasındaki 18 ayrı kapasite aralığı ile farklı imalatlara en uygun çözümü sunar.

İtimat Buhar Jeneratörleri; özel tasarımı sayesinde daha az yer kaplar, iyi bir yalıtım ile ısı kaybı çok azdır.

Kısa zamanda tam kapasiteye ulaşarak, tesisinizin ihtiyacını kuru buhar üreterek karşılar. Yüksek verimli ve tam otomatiktir.

İtimat buhar jeneratörleri yıllarca sorunsuz çalışır ve ömür boyu düşük işletme giderlerine sahiptir. Bakımı ve işletilmesi kolaydır. Sert ve kireçli sulardan su borulu buhar jeneratörleri gibi kolay etkilenmez ve dakikalarca serpantinine manüel su basmaya gerek yoktur.
Bir tek düğme ile otomatik olarak çalışır ve kısa sürede buhar üretir.

İtimat buhar jeneratörleri, yüksek sıcaklığa karşı baca gazından ve buhardan aldığı impulslar ve dijital termostatlar yardımıyla kontrol altına alınmıştır. Yüksek basınca karşı presostatlar ile çalışma basıncı sınırlandırılmıştır.

Kontrol panosu üzerinde bulunan mikro işlemci sayesinde seviye probları, manyetik ve mekanik göstergeler ile su seviyesi her saniye kontrol edilerek tam güvenli bir tasarım oluşturulmuştur.

Buhar jeneratörü üzerinde mekanik basınç kontrolü için iki adet emniyet ventili mevcuttur. Buhar jeneratörü Entegre Ekonomizer, modülasyonlu brülör ve invertör kontrollü pompa ilavesi ile daha yüksek verimlere ulaşma imkanı sağlar.

Dokunmatik ekranlı, PLC kontrollü, işlemcisi ile günlük veya aylık programlanabilir.

itimat BUHAR JENERATÖRLERİ ÜZERİNDEKİ İŞLETME VE EMNİYET ELEMANLARI ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN VE A SINIFI OLUP DÜNYANIN ÖNDE GELEN FİRMALARININ SEÇKİN ÜRÜNLERİ İLE DONATILMIŞTIR.
© Copyright 2024 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT