KURUMSAL
Firma Profili
İtimat Kazan ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. 1976 yılında İstanbul' da ısı ve enerji sektöründeki ihtiyaçları karşılamak için proje ve imalat şirketi olarak çalışma hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar İtimat Kazan bünyesinde çalışan teknik ekibin tek amacı müşterilerine sorunsuz uzun yıllar hizmet verebilecek kaliteli ürünler sunmaktır. Bu amacına uygun olarak satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri kendi bünyesinde geliştirmiştir.

İtimat Kazan' ın misyonu son kullanıcıda Ekonomik ısı bilincini oluşturmak; böylece enerjinin ve doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunmaktır. itimat kazan ve makine sanayii, sektörde sadece ürün satmıyor, uyum halinde çalışacak ürünleri bir araya getirerek sistemler oluşturuyor ve sektöre kendi içinde çözümlenmiş paketler halinde bu sistemleri sunuyor.

Yeni kurulan fabrikalara malzeme ve ürün teminin yanı sıra proje çiziminde teknik destek sağlıyor. Projeler genelde anahtar teslimidir. Çünkü üretilen sistemler firmanın kendi denetimi altında oluşturulur ve devreye alınır. Periyotlar halinde çalışan sistemler kontrol edilir. Ürünlerimiz TSE, DIN, BS, ASME standartlarına göre imal edilirler. İtimat kazan ürünleri; 4 kıtada 46 ülkede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

İtimat kazan ve makine sanayi 20.000 kcal/h'den 12.000.000 kcal/h 'e 0.5 bar basınçtan 20 bar basınca kadar domestik ve endüstriyel ısı cihazlarını ve basınçlı kap üretimini imalat programında bulundurmaktadır.
© Copyright 2020 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT