ÜRÜNLERİMİZ
Katı Yakıtlı Üç Geçişli Tam Silindirlik Sıcak Su Kazanı
* İtimat TPWK serisi sıcak su kazanlarının üç geçişli tasarımı sayesinde, rahat ve yüksek verimli bir yanma elde edilmektedir.

* Sıcak su dönüşünün kazan alt arka bölümünden olması ve kazan içindeki geniş su hacmindeki dengeli dağılımı sayesinde mükemmel sirkülasyon ve maksimum ısı transferi sağlanmıştır.

* İyi bir yanma için yeterli hacimde olan yanma odası sayesinde pahalı özel tasarlanmış hava üfleyici fana ihtiyacı yoktur. Doğal baca çekişi yeterlidir.

* Mükemmel ısı yalıtımı sayesinde ısı verim değerleri maksimuma çıkartılırken, kazan bekleme kayıpları minimum değerde tutulmuştur.

* İtimat TPWK serisi sıcak su kazanlarında çevreye ve insana zarar verecek özelliklere sahip hiç bir malzeme (amyant gibi) kullanılmamıştır.

* Verimi düşük kalorili linyitlerde %85 civarındadır. İthal kömürde bu verim daha da yükselmektedir.

* Baca klapesi sayesinde kazan yanışı kontrol edilmektedir. Bu özellik yakıt sarfiyatını azaltmaktadır.

* Kazan ızgaraları pik dökümden olup sac ızgaralar gibi delinme, çürüme gibi problemlere sebep vermezler. Yekpare değil parçalıdır. Gerektiğinde tek tek değiştirilebilir.

* Kazan boruları kaynaklı değil makinetoludur. İhtiyaç halinde değiştirmesi kolaydır.

* Küllüğü kendi bünyesindedir yeni bir küllük yapımına ihtiyaç yoktur.

* Bayındırlık ve devlet dairelerinin istediği kazan tipidir. Geçişler arası boru demetlidir.
© Copyright 2024 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT