ÜRÜNLERİMİZ
Sıvı-Gaz Yakıtlı Üç Geçişli Kalorifer Kazanı
İtimat ERG serisi sıcak su kazanlarının çağdaş tasarımı sayesinde; büyük su hacmi iyi bir iç sirkülasyon ve uzun brülör çalışma süreleri sağladığından, daha az şalt sayısı ile çevre korunmaktadır.

Kazan devresi pompası ( şönt pompa ) gerekmez. Geniş su temas yüzeyleri ve büyük su hacmi sayesinde iyi bir iç sirkülasyon ve emniyetli bir ısı transferi sağlanır. Böylece montaj süresi kısalır ve ilk yatırım ve işletme giderleri azalır.

İyi bir yanma için yeterli hacimde olan yanma odası ve büyük ısı transfer yüzeyleri ile suya aktarılan enerji en yüksek seviyelere ulaşmaktadır.

itimat ERG serisi sıcak su kazanlarının büyük su hacimleri sayesinde etkili bir iç sirkülasyon ve uzun brülör çalışma süreleri bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde daha az şalt sayısı ile çevre korunmaktadır.

100 mm cam yünü yalıtımı sayesinde ısı verim değerleri maksimuma çıkartılırken, kazan bekleme kayıpları minimum değerde tutulmuştur.

itimat merkezi sistem kalorifer kazanlarında çevreye ve insana zarar verecek özelliklere sahip hiç bir malzeme kullanılmamıştır.

İyi ve verimli bir yanma için pahalı özel tasarlanmış yüksek basınçlı brülörlere ihtiyaç yoktur.

itimat ERG serisi kazanlar müşteri talepleri doğrultusunda sıcak su dağıtım kolektörü, brülörü, genleşme tankı, kontrol panosu ve tüm vanaları ile birlikte paket şekilde üretilmektedir.
© Copyright 2024 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT