ÜRÜNLERİMİZ
Sıvı ve Gaz Yakıtlı Merkezi Sistem Isıtma Kazanı
İtimat GMN serisi sıcak su kazanlarının verimi gaz veya sıvı yakıt kullanımında değişik kazan suyu sıcaklıklarında %93 ‘tür.

Yakıt tasarrufu, suyun içinde bulunan tortu ve kireçten etkilenmemesi, çelik malzemeden üretilmesi sebebiyle esneme kabiliyeti İtimat GMN serisi kazanların döküm kazanlara olan üstünlükleridir.

Karşı basınçlı çelik kalorifer kazanı olması nedeniyle alev aynı hücre içinde geri döndürülür. Böylece brülör alevi ile ikinci kez karşılaşan gazlar ve yanmamış yakıt parçacıkları tekrar yakılarak faydalı ısıya döndürülürler.

Kazan kapısındaki özel izole malzemesi ve ateş betonu uygulaması ile hem alev erozyonuna ve darbelere karşı direnç arttırılmış hem de izole malzemesinin düşük iletim katsayısı nedeniyle ısının kazan içinde tutularak yüksek verim elde edilmesi sağlanmıştır.

İmalat kaliteli malzeme ve kalifiye işçilik ile TSE 497 ve TS EN 303 normlarına göre yapılmaktadır.

Dar girişli kazan dairelerine parçalı olarak nakledilip yerinde monte edilebilmektedir.
© Copyright 2020 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT