ÜRÜNLERİMİZ
Sıvı ve Gaz Yakıtlı Merkezi Sistem Isıtma Kazanı
İtimat GMN serisi sıcak su kazanlarının verimi gaz veya sıvı yakıt kullanımında değişik kazan suyu sıcaklıklarında %93 ‘tür.

Yakıt tasarrufu, suyun içinde bulunan tortu ve kireçten etkilenmemesi, çelik malzemeden üretilmesi sebebiyle esneme kabiliyeti İtimat GMN serisi kazanların döküm kazanlara olan üstünlükleridir.

Karşı basınçlı çelik kalorifer kazanı olması nedeniyle alev aynı hücre içinde geri döndürülür. Böylece brülör alevi ile ikinci kez karşılaşan gazlar ve yanmamış yakıt parçacıkları tekrar yakılarak faydalı ısıya döndürülürler.

Kazan kapısındaki özel izole malzemesi ve ateş betonu uygulaması ile hem alev erozyonuna ve darbelere karşı direnç arttırılmış hem de izole malzemesinin düşük iletim katsayısı nedeniyle ısının kazan içinde tutularak yüksek verim elde edilmesi sağlanmıştır.

İmalat kaliteli malzeme ve kalifiye işçilik ile TSE 497 ve TS EN 303 normlarına göre yapılmaktadır.

Dar girişli kazan dairelerine parçalı olarak nakledilip yerinde monte edilebilmektedir.

Kazanı Fiyatları

Isıtma çözümlerinin en mükemmel ürünleri arasında yer alan kazanlar yüksek verimli modelleriyle önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlar. Sade ve estetik görünüme sahip kazanlar farklı pek çok büyüklükteki binalar ve yapılar için uygundur. Kazan fiyatları da ürünün sahip olduğu pek çok teknik özelliğine göre değişiklik gösterir. Farklı fiyatlandırmaları bizimle iletişime geçerek öğrenebilir, en ideal modele hemen sahip olabilirsiniz. Bakımı kolay yapılabilen kazanlar onarım ve tamir gibi maliyetlerin de minimize edilmesini sağlayabilir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz ısıtma sistemine düşük masraflı kazanlar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Teklif ve bilgiler için bizimle irtibata geçebilir, sizin için en ideal kazan modeline hemen ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2024 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT