HABER
İtimat Buhar Jeneratörleri 14 ayrı kapasite seçeneği ile buhar ihtiyacı olan işletmeler için en uygun çözümü sunuyor.
İtimat Buhar Jeneratörleri..

Alev duman borulu buhar jeneratörleri...

Spiral sarımlı buhar jeneratörleri...

Elektrikli Buhar Jeneratörleri...

İtimat Kazan ve Makine Sanayi 1976 yılında domestik ve endüstriyel kazanlar ile bu ısı cihazlarının yardımcı donanımlarını üretmek üzere kurulmuştur. 

44 yıllık buhar kazanı imalatı ve tesisatı tecrübesi ile ülkemiz şartlarına uygun kaliteli ve yüksek verimli buhar jeneratörlerini tasarlayıp endüstrinin hizmetine sunmuştur. İmalatını yaptığı birçok ürünün TSE ve CE kalite belgelerini aldığı gibi gaz ve sıvı yakıtlı buhar jeneratörlerinin de TSE ve CE kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

İtimat buhar jeneratörleri; uzun yıllardır gerek yurtiçi gerekse dünya genelinde farklı endüstriyel tesislerde (Tekstil, hastahane, otel, çamaşırhane, mutfak, kuru temizleme, gıda, tarım, kimya, boya, ilaç, deri, konserve, mandıra, içecek şişeleme ve beton kürleme vb.) çalışan örnekleri ile kendini kanıtlamıştır.

Birbirinden farklı endüstriyel sektörlerde karşılaşılan işletme problemleri sayesinde jeneratör tasarımı ve donanımı AR-GE mühendisleri tarafından geliştirilerek, mükemmel ve sorunsuz bir ürün olarak sektörün tercih edilen bir markası olmuştur.© Copyright 2024 itimat kazan - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT