ÜRÜNLERİMİZ
Stokerli Buhar Kazanı
İtimat kazan 43 yıldan fazla tecrübesi ile müşteri ihtiyaçlarına yoğunlaşarak yüksek verimli stokerli buhar kazanları üretmektedir.

Katı yakıtta iyi bir yanma sağlanması için yeterli hacimde yanma hücresi boyutları tasarlanmıştır.

İtimat stokerli buhar kazanları yüksek verim elde edilmesi ve yanma sonucu ortaya çıkan ısıdan maksimum verim alınması için 3 geçişli tasarlanmıştır.

Mükemmel ısı yalıtımı sayesinde ısı verim değerleri maksimuma çıkartılırken, kazan bekleme kayıpları minimum değerde tutulmuştur.

Buhar kazanları için özel tasarlanmış stokeri ile tam otomatik yanma sağlanır. Elle yüklemenin zor olduğu büyük kapasiteli buhar kazanların da kullanılması yakıt ekonomisi sağlar.

Her türlü linyit ve kömürü (0,5 - 40 mm) , prina, pellet, fındık kabuğu, kayısı çekirdeği gibi katı yakıtları yüksek verim ile yakar.

İtimat stokerli buhar kazanlarında dumansız tam bir yanma sağlandığından, kısa zamanda buhar üreterek yakıt tasarufu sağlar. Çevre dostudur, verimi yüksektir, işletmesi kolaydır.

Yakma potası yüksek sıcaklığa dayanıklı özel sacdan imal edilmektedir. Yüksek kapasitelerde ise özel krom alaşımlı dökümden üretilmektedir.
Buhar basıncı istenilen değere gelince fan ve stoker yüklemesi durur.

İtimat Stokerli Buhar Kazanları, buhar sıcaklığı, baca gazı sıcaklığı, yüksek basınç ve minumum su seviyesi emniyetleri ile kontrol altına alınmıştır.

Ön ocak ilavesi ile kapasitesi arttırılabilir.

Müşteri istekleri doğrultusunda buhar kazanı ile tam uyumlu önocak, ekonomizer ve kurum tutucu siklon imalatlarımız ile birlikte sevk edilmektedir.

Brülör ilavesi ile gaz ve sıvı yakıt yakılabilir.
© Copyright 2019 İtimat Kazan Mak.San.Tic.Ltd.Şti. - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT