ÜRÜNLERİMİZ
Spiral Sarımlı Su Borulu Buhar Jeneratörü
İtimat su borulu buhar jeneratörleri buhar kullanılan tüm tesisler için hızlı ve emniyetli bir buhar üretecidir.

Boyutları ve su hacmi çok küçük olduğu için çok kısa bir sürede ( 3-5 dakika ) buhar üretir. Bu kısa sürede ısı verim değerleri maksimuma çıkartılırken, bekleme kayıpları minimum değerde tutulmuştur.

İtimat buhar jeneratörleri, üç geçişli tasarımı sayesinde hem brülör alevinden hem de atık baca gazından faydalanarak ekonomik ve kuru buhar üretir.

itimat buhar jeneratörleri meskun mahallerde emniyetli bir şekilde kullanılabilir.

İtimat Buhar Jeneratörlerinin invertör kontrollü ithal tripleks pompası ile buhar debisi ayarlanabilir. Her işletmenin çalışma şartları farklı olduğu için bu özellik sayesinde daha kuru ve kaliteli buhar üretme imkânı sağlar.

İyi ve verimli bir yanma için pahalı özel tasarlanmış yüksek basınçlı brulörlere ihtiyacı yoktur.

İşletme ve emniyet elemanları, kondens tankı, işletmenin su sertliğine göre seçilen su yumuşatma cihazı, brülörü, PLC kontrollü kontrol panosu ile birlikte montajları yapılmış şekilde sevk edilir.

itimat buhar jeneratörleri müşteri talepleri doğrultusunda ekonomizer, buhar dağıtım kolektörü, vanaları ile birlikte paket şekilde üretilmektedir.
© Copyright 2019 İtimat Kazan Mak.San.Tic.Ltd.Şti. - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT