ÜRÜNLERİMİZ
Katı Yakıtlı Buhar Kazanı
İtimat Kazan' ın 40 yılı aşan tecrübesi ile imalatını yaptığı katı yakıtlı buhar kazanların da aşağıdaki özellikler standarttır.

Üç geçişli tasarım, geniş ısıtma yüzeyi, krom alaşımlı pik döküm ızgara.
Alev duman borulu, yüksek verimli tam silindirik katı yakıtlı buhar kazanlarıdır.

İtimat katı yakıtlı buhar kazanları büyük su ve buhar hacimleri ile ani buhar çekişlerine uygun olması, işletme ve bakım kolaylıklarından dolayı endüstride en çok tercih edilen kazan markasıdır.

Stokerli ön ocak ilavesi ile yüksek buhar kapasitelerine ulaşma imkanı sağlar.

Proje ve İmalat : 40 yılı aşkın imalat tecrübesi ile TSE ve CE belgeli tasarım ve imalat.

Çok yakıt esnekliği : Yerli ve ithal linyitleri verimli yakar, brülör değişimi ile sıvı veya gaz yakıt yakabilme özelliği.

Sağlıklı bir yanmanın olması için ideal yakıt hava karışımını sağlayan özel döküm ızgaralar kullanılmaktadır. Elle yüklemede doğal baca çekişi yeterlidir. Baca klapesi sayesinde yanma kontrol edilmektedir. Bu özellik yakıt ekonomisi sağlamaktadır.

Büyük su ve Buhar Hacmi : Ağır çalışma şartları ve ani buhar çekişlerine uygundur.

Yüksek Isıtma Yüzeyi : Daha düşük atık baca gazı sıcaklığı, daha kuru buhar sağlar.

Çağdaş Tasarım : EN 12953 standardından belgeli, Su soğutmalı cehennemlik ve tam ısı izolasyonu

Optimum Yanma Odası Boyutları : Düşük külhan ısıl yüklemesi, radyasyon ısı transfer yüzeylerinin daha verimli kullanımı, yanma odası içinde tam yanma.

Otomatik Kontrol : İstenildiğinde stoker ilavesi ile otomatik kömür yakma özelliği

Üç Geçişli : Maksimum ısı transferi, yüksek verim

Geniş Kapasite Aralığı : Ön ocak ilavesi ile 10 ton/h.© Copyright 2019 İtimat Kazan Mak.San.Tic.Ltd.Şti. - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : itimat@itimatkazan.com TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT